SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 792 736 666 info@okna-uzywane.pl

Dowóz na terenie całego kraju!

Plastikowe okna używane

Coraz częściej wybieramy okna używane. Najtańszy wybór. Czy to się opłaca? Świetnym sposobem na zmniejszenie kosztów remontu, jest kupno okien plastikowych używanych. Okna używane można wykorzystać w mieszkaniach, budynkach gospodarczych i warsztatach. Nasi klienci kupują okna u nas i używają ich jako:

  • okna do magazynu
  • używane okna do kurnika
  • okna obory
  • okna do hurtowni
  • okna do garażu

Kontakt >

używane okna

Dowóz w całej Polsce

klamka

Klamka gratis

Sposób na obniżenie kosztów

Aby obniżyć koszty remontu czy budowy można wykorzystać dostępne w naszej firmie wysokiej jakości tanie, używane okna PCV. Okna pochodzą z demontażu, który został wykonany z myślą o odzyskaniu okien do dalszej odsprzedaży. Okna, zwłaszcza plastikowe, z szybami zespolonymi – o ile nie są mechanicznie uszkodzone – można z powodzeniem wykorzystać w nowym miejscu, bez konieczności wykładania gotówki na nowe i dużo droższe.

Taka sama jakość, cena o 70% mniejsza

Okna pochodzące z demontażu prezentują taką samą wysoką jakość jak produkt, który pochodzi prosto od producenta i w pełni spełniają wszystkim wymagania izolacji i oszczędności energii.

Demontowanie jest przeprowadzane staranne i przy użyciu profesjonalnych narzędzi, tak aby zachować okna w nienaruszonym stanie, bez żadnych uszkodzeń. W efekcie możemy zaoferować produkt jakościowo zgodny fabrycznie nowym.
Dzięki temu koszty mogą być niższe nawet o 70%!

 

Tanie Okna Z Demontażu nadają się również do domów jednorodzinnych lub do mieszkania w bloku. Wystarczy dobrać odpowiedni, czysty egzemplarz i zamówić fachowców do wymiany. Stawki za usługi montażu są standardowe, z reguły dla fachowców rodzaj montowanych okien nie ma znaczenia a rachunek za usługę taki sam za nowo jak i za używane. A różnica w kosztach zostaje w naszej kieszeni!

Używane Okna Z Niemiec – w naszych punktach sprzedaży (Małopolska, Wielkopolska, Kujawsko-Pomorskie) znajdziesz duży wybór przeróżnych wariantów, podaj nam wymiary – a znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy wycenie i wyborze okien. Sprzedajemy okna poziome, pionowe, kamieniczne, małe okienka i duże – jedno, dwu i trzy skrzydłowe. Okna sprzedajemy oczyszczone, wszystkie z nowymi klamkami. Okna mogą różnić się wizualnie od siebie (niewielkie zabrudzenia, ślady zużycia, drobne rysy, ślady po roletach, moskitierach itp).

Po wcześniejszym uzgodnieniu gwarantujemy także transport na terenie całego kraju.

Jeżeli szukasz okazyjnej oferty na okna plastikowe, nie mogłeś trafić lepiej – zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz – odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Zapraszamy większych odbiorców, firmy budowlane, developerów – ceny ustalamy indywidualnie!

PRZYKŁADOWE CENY OKIEN

Okno jednoskrzydłowe uchylno-rozwierne
120 x 90

cena 250 zł

Okno jednoskrzydłowe uchylno-rozwierne
140 x 80

cena 250 zł

Okno dwuskrzydłowe uchylno-rozwierne
150 x 150

cena 350 zł

Okno balkonowe
90 x 216

cena 350 zł

Interesuje cię nasza oferta ? Wyslij zapytanie, odpowiemy najszybciej jak to możliwe