SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 792 736 666 info@okna-uzywane.pl

Dowóz na terenie całego kraju!

Używane drzwi balkonowe jedno i dwuskrzydłowe

Dlaczego montaż używanych drzwi balkonowych to dobry wybór? Czy to w ogóle się opłaca? W większości przypadków najprostszym sposobem na zmniejszenie kosztów remontu jest właśnie zakup używanej stolarki okiennej, pochodzącej z demontażu.

Używane okna i drzwi plastikowe, z szybami zespolonymi – o ile nie są mechanicznie uszkodzone – można z powodzeniem wykorzystać w nowym miejscu, bez konieczności wykładania gotówki na nowe i dużo droższe. Jeżeli demontaż, np. drzwi tarasowych został przeprowadzony fachowo i starannie to drzwi nie będą się w praktyce niczym różnić od nowych zamówionych w salonie. Używane okno balkonowe będzie miało takie same parametry izolacyjne i współczynnik przenikania ciepła jak nowe.

Kontakt >

używane okna

Dowóz w całej Polsce

klamka

Klamka gratis

Cena za montaż stała

Stawki za usługę wymiany i montażu są stałe w tym sensie, że dla fachowców rodzaj wstawianych okna czy drzwi nie ma znaczeni, bo rachunek za usługę wystawią taki sam w przypadku nowych jak i używanych. Ale za to niebagatelna różnica w kosztach zakupu zostaje w naszej kieszeni!

Do mieszkania i do firmy

Drzwi balkonowe czy tarasowe można wykorzystać w zarówno w mieszkaniach jak i budynkach gospodarczych czy sklepach. Nasi klienci kupują okna u nas i używają ich jako:

  • używane drzwi tarasowe przesuwne
  • drzwi balkonowe do magazynu – bo dużo tańsze niż Castoramie
  • używane drzwi balkonowe do mieszkania
  • drzwi tarasowe jednoskrzydłowe
  • drzwi tarasowe dwuskrzydłowe
  • drzwi tarasowe otwierane
  • drzwi balkonowe dwuskrzydłowe w dobre cenie

Fachowy demontaż

Oferowane przez nas używane drzwi i okna pochodzą z demontażu, który został wykonany z myślą o odzyskaniu okien do dalszej odsprzedaży.
Demontowanie jest przeprowadzane staranne i przy użyciu profesjonalnych narzędzi, tak aby zachować okna w nienaruszonym stanie, bez żadnych uszkodzeń. W efekcie możemy zaoferować produkt jakościowo zgodny fabrycznie nowym. Dzięki temu koszty mogą być niższe nawet o 70%!

Używana Stolarka Okienna Z Niemiec – w naszych punktach sprzedaży (Małopolska, Wielkopolska, Kujawsko-Pomorskie) znajdziesz duży wybór przeróżnych wariantów, podaj nam wymiary – a znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy wycenie i wyborze drzwi i okien. Drzwi sprzedajemy wstępnie oczyszczone, wszystkie z nowymi klamkami. Poszczególne egzemplarze mogą wizualnie różnić się od siebie (niewielkie zabrudzenia, ślady zużycia, drobne rysy, ślady po roletach, moskitierach itp).

Po wcześniejszym uzgodnieniu gwarantujemy także transport na terenie całego kraju.

Jeżeli szukasz okazyjnej oferty na plastikowe drzwi z demontażu, nie mogłeś trafić lepiej – zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz – odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Zapraszamy większych odbiorców, firmy budowlane, developerów – ceny ustalamy indywidualnie!

PRZYKŁADOWE CENY DRZWI

Drzwi balkonowe
90 x 216

cena 350 zł

Drzwi tarasowe
176 x 183

cena 400 zł

Interesuje cię nasza oferta ? Wyslij zapytanie, odpowiemy najszybciej jak to możliwe